درباره ما

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

درباره ما

همزمان با پیشرفت تکنولوژی در سال های اخیر و افزایش استفاده از اینترنت بسیاری از کسب و کارها به صورت اینترنتی و آنلاین درآمده اند.
یکی از مزیت های مهم کسب و کار آنلاین عدم محدودیت مکانی و زمانی است که باعث بوجود آمدن گستره های شغلی بسیاری، در سراسر دنیا شده است.ایجاد شعبه های آنلاین، یکی از مهمترین شروط اولیه شروع و تداوم هر کسب و کار است.باتوجه به افزایش نرخ بیکاری، ایجاد کسب و کارهای آنلاین فرصت مناسبی برای اشتغال و کسب درآمد می باشد.
با ورود به کسب و کار های آنلاین و عدم وجود محدودیت مکانی و زمانی سطح ارتباطات افزایش یافته و در نتیجه باعث بالا رفتن تعداد مشتریان و افزایش سطح درآمد می شود.
شرکت ما از سال ۱۳۹۰ با عنوان گروه ایران فرانت پا به عرصه طراحی سایت و فروش هاستینگ گذاشت و به لطف ایزد منان و همراهی مشتریان عزیز، در طی ۱۱ سال فعالیت موفقیت های زیادی به دست آورد.
در سال ۱۳۹۸ به صورت جدی با عنوان شرکت آریا گستران داده پندار به شماره ثبت ۶۷۷۷۵ فعالیت خود را گسترش داده و خدماتی از قبیل (اخذ اینماد و نماد ساماندهی، ثبت دامنه، ثبت شرکت، پنل پیامک انبوه، فروش انواع سرور، طراحی انواع سایت) ارائه میدهد.

hero-img image image image