امور گرافیکی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی گرافیک بخش مهمی از معرفی شرکت به دیگران و یکی از مهم‌ترین پایه‌های بازاریابی هر برند تجاری، سازمانی و اداری به شمار می‌رود.طراحی‌های زیبا ومفهومی باعث می شود تا مخاطبان جذب مطالعه‌ی تبلیغات و بازاریابی شما شود. طراحی کاتالوگ، بروشور وبنر اگر بصورت حرفه‌ای انجام شود نقش زیادی در هدایت کلیک کاربران به سمت سایت شما خواهد داشت.

هر سازمان، شرکت هویت منحصر به فردی دارد که باید از طریق جلوه‌های نمایشی  به مخاطبان منتقل گردد. طرح‌های گرافیکی که باید از طریق ابزارهای بازاریابی ، مخاطب منتقل شود و به آنان نشان دهد که چه پیامی برایشان دارید و وجه تمایز شما با رقبایتان چیست.

رابط کاربری گرافیکی

رابط کاربری گرافیکی یا Graphical User Interface رابط میان کاربر و کامپوتر است که شامل آیکون ها،دکمه ها و تعاملات قابل انجام با این دکمه ها می باشد.رابط کاربری باید به گونه‌ای باشد که هر کاربری با هر سنی که داشته باشد بتواند با وب سایت به راحتی کار کند.همچنین فرایندهای ارائه خدمات به کاربر باید کمترین پیچیدگی را دارا باشد.

لوگو

لوگو یک نماد گرافیکی تشکیل شده از علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از همه این موارد می باشد.شرکت ها ی تجاری و کسب و کارها اصلی ترین استفاده کنندگان لوگو هستند.طراحی اختصاصی لوگو باعث خاص تر شدن برند شما از برند های دیگر می شود.

طراحی کارکتر

طراحی کاراکتر باعث می شود تا هویت برند شما بهتر در ذهن افراد باقی بماند و همیشه یک تصویر از کسب و کار شما در ذهن مردم وجود داشته باشد.طراحی کارکتر معمولا شامل ایده پردازی در مورد یک کارکتر می باشد که این کارکتر در مرکز داستان است و مهم ترین کار در طراحی نشان دادن شخصیت این کارکتر می باشد.

موشن گرافی / انیمیشن

موشن گرافی و انیمیشن ویدئوهایی گرافیکی و متحرک شبیه به یکدیگر هستد اما با این تفاوت که موشن گرافی بیشتر برای تبلیغات و برند سازی به کار می رود.امروزه موشن گرافی یکی از پرطرفدارترین راه ها برای تبلبیغات می باشد که از طریق موشن گرافی می توان مطلب را به صورت تاثیر گذارتر و در زمان کمتر به مخاطب انتقال و ارائه داد.

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ یک راه تبلیغاتی بسیار موثر است که مانند یک دفترچه،اطلاعاتی در مورد سازمان ها و یا شرکت ها در اختیار افراد قرار می دهد.بروشور هم مانند کاتالوگ است اما با این تفاوت که متحوای دقیق تری از محصول را در اختیار افراد قرار می دهد.با طراحی اصولی بروشور یا کاتالوگ بهتر دیده خواهید شد و در کسب و کار خود موفق تر خواهید بود.از جمله مواردی که در طراحی بروشور یا کاتالوگ باید به آن توجه کرد : ایجاد طراح های خلاقانه،محتوای جذاب،هویت سازی و… می باشد.

طراحی پست و استوری اینستاگرام

یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام است که جای خود را در بین تمام افراد جامعه باز کرده است و به همین دلیل طراحی یک پست یا استوری جذاب می تواند باعث تعامل بیشتر شما با کاربران شود.یکی از مهم ترین نکات در اینستاگرام کیفت خوب پست ها و استوری ها و به طور کلی ظاهر پیج است.

امور گرافیکی و تبلیغاتی

جهت مشاوره و راهنمایی برای امور گرافیکی با ما در ارتباط باشید. (۰۹۱۵۴۷۴۳۲۳۹)

تماس با ما

تعرفه خدمات گرافیکی

تماس بگیرید /
 • طراحی بنر : از ۳۰۰ تومان تا ۲ میلیون
 • طراحی لگو : از ۲۰۰ تومان تا ۳ میلیون
 • طراحی کارکتر : توافقی
 • موشن گرافی : از ۱ میلیون تا ۶ میلیون
 • انمیشن : از ۵۰۰ تومان تا ۶ میلیون
 • طراحی کاتالوگ : از ۳۰۰ تومان تا ۲ میلیون
 • طراحی برشور : از ۳۰۰ تومان تا ۲ میلیون
 • طراحی پست اینستاگرام : از ۳۰۰ تومان تا ۲ میلیون
 • طراحی استوری اینستاگرام : از ۲۰۰ تومان تا ۱.۵ میلیون
 • تصویر برداری هر ساعت : قیمت از ۱۵۰ تا ۳۵۰ هزار تومان
 • تدوین ویدیو : قیمت از ۱۵۰ تا ۹۰۰ هزار تومان
 • تدوین موشن و انیمیشن : قیمت از ۱.۰۰۰.۰۰۰ تا ۲.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان
 • تدوین پادکست : قیمت از ۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان